Architekci

Ostatnie realizacje

Zapraszamy architektów do współpracy, dysponujemy blisko 200 gatunkami kamieni, które sami importujemy z różnych zakątków świata. Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu kamieniarstwa budowlanego i montażu kamienia.

 

 Galeria Kamieni jest generalnym dystrybutorem płyt z kompozytu kwarcowego Stone Italiana w Polsce,  utrzymujemy stałe stany magazynowe około 200 płyt tego materiału, ponadto minimum raz w miesiącu transportujemy z fabryki we Włoszech płyty kwarcytowe pod specjalne zamówienia.

Kwarcyt Stone Italiana szczególnie wyróżnia się spośród innych producentów kompozytów kamiennych tym, że w jego skład wchodzi wyłącznie wyselekcjonowany piasek kwarcowy stanowiący minimum 93% składu oraz spoiwo- żywica poliestrowa z pigmentem. Dzięki temu płyty kwarcytowe Stone Italiana cechuje bardzo duża odporność na brudzenie, absorpcję, ścieranie czy rysowanie. Kwarcyt Stone Italiana jest materiałem dającym dużą swobodę w projektowaniu i zastosowaniu, bowiem polecany jest na okrycia podłogowe, schody- nawet w miejscach o dużym natężeniu ruchu, okładziny ścienne czy blalty kuchenne lub łazienkowe. Bogata kolorystyka i powtarzalność granulacji zapewniona w procesie produkcji oraz zróżnicowana i niepowtarzalna struktura powierzchni jest cechą wyróżniającą markę Strone Italiana na rynku światowym. Nasza firma wspierana doświadczeniem i kreatywnością personelu w połączeniu z najnowocześniejszymi maszynami do obróbki kamienia jest w stanie zaoferować najwyższą jakość usług i sprostać wymagającym oczekiwaniom klienta.

Stone Italiana stale współpracuje z wiodącymi markami światowymi, elementy z kompozytu kwarcowego Stone Italiana możemy zobaczyć na podłodze w wybranych butkach Chloe, Giorgio Armani lub Trussardi na całym świecie, w salonach BMW w Niemczech, w hotelach sieci Sheraton w Paryżu i Dubaju oraz na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Zapraszamy zatem do zapoznania się z naszą ofertą i do odwiedzenia nas w Galerii Kamieni w Rokicinach! W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z biurem Galerii Kamieni.

 

!!! PROMOCJA !!! Granit Bianco Aveiro

NOWOŚĆ !!!

WYPRZEDAŻ UMYWALEK KAMIENNYCH

Aktualności

11.08.2020

09.06.2020

Copyright © 2008 Galeria Kamieni. Wszelkie prawa zastrzeżone.
ul. Wodna 8, 97-221 Rokiciny - Kolonia, Tel: 608 665 039

Powered by SINTE