Nowości

Strona: 12345

NOWOŚĆ !!!

06.03.2020

Do kolorów konglomeratu kamiennego firmy Technistone dołącza nowy styl przypominający beton oraz pokrewne odcienie. Powierzchnia Terra to subtelne połączenie surowej powierzchni z aksamitna delikatnością. Ten wyszukany wzór to szarość hartowanego kamienia scalonego z subtelnymi elementami przypominającymi pióra rozdmuchane na surowej szarej powierzchni. Oryginalna obróbka powierzchniowa Terra występuje w najnowszych produktach Ambiente Light oraz Residente Dark.

MARMOREA - Stone Italiana

18.02.2019

MARMOREA - kolekcja, która jest interpretacją marmuru według Stone Italiana, z widocznym użyleniem, również w przekroju płyty. Świetna alternatywa dla osób, które chcą wzbogacić swe wnętrze wzorem zaczerpniętym z natury przy zachowaniu wysokiej jakości użytkowania produktu.

W skład kolekcji wchodzą cztery kolory: AMBRA, ARABESQUE, GOLDEN, ROYAL BLACK, w wykończeniu polerowanym.

TechniStone na stałe w naszej ofercie

10.01.2019

Szanowni Klienci,

Pragniemy poinformować, że na stałe wchodzą do naszej oferty produkty TechniStone.

Konglomerat kamienny jaki Państwu oferujemy wyróżnia się wysoką odpornością na zarysowania i uderzenia. Szczególną cechą produktu jest niska nasiąkliwość oraz niska porowatość co czyni go wysoce odpornym na plamy i bakterie.

Produkty TechniStone mają szerokie zastosowanie w realizacjach schodów, parapetów, okładzin a przede wszystkim są świetnym materiałem na blaty kuchenne i łazienkowe zarówno w projektach domów prywatnych jak i obiektach publicznych i przemysłowych.

Szeroka gama kolorystyczna bieli, szarości i czerni, w wykończeniu polerownym, matowym jak również w strukturze doda każdemu wnętrzu charakteru i stylu. Dla bardziej wymagających i gustujących w kamieniu naturalnym, alternatywnym rozwiązaniem będzie kolekcja Noble, imitująca marmur, w której na szczególna uwagę zasługują miedzy innymi Bianco Carrara i Calacatta.

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji. Zapytania o ofertę prosimy kierować na info@galeriakamieni.pl


Nowa kolekcja CRAKEN

19.02.2018

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy, że jest już w sprzedaży nowa kolekcja kompozytu kwarcowego Stone Italiana.

CRAKEN - nowoczesna, awangardowa kolekcja, którą proponujemy w siedmiu różnych odcieniach kolorów:

 BASIC_WHITE, BLACK_BROWN, BLACK_WHITE, NOISETTE_BORDEAUX, TAUPE_DARK, WHITE_BLACK, WHITE_DARK – w wykończeniu polerowanym, wymiary płyt 320x150cm, gr. 1.6 cm i 2.6 cm

 

KWARC

04.01.2018

Szanowni Klienci,

chcielibysmy zapoznać Państwa z naszym najnowszym materiałem kamienia naturalnego, którym jest kwarc. Kwarc to naturalny kamień odporny między innymi na ścieranie czy zabrudzenia. Jest bardzo łatwy w czyszczeniu, dzięki czemu z powodzeniem można używać blatu kwarcowego jako powierzchni roboczej. Blat z kwarcytu to inwestycja na wiele lat, która doda twojemu wnęrzu elegancji i ekskluzywnego wyglądu.

Strona: 12345

!!! PROMOCJA !!! Granit Bianco Aveiro

NOWOŚĆ !!!

WYPRZEDAŻ UMYWALEK KAMIENNYCH

Aktualności

11.08.2020

09.06.2020

Copyright © 2008 Galeria Kamieni. Wszelkie prawa zastrzeżone.
ul. Wodna 8, 97-221 Rokiciny - Kolonia, Tel: 608 665 039

Powered by SINTE