Nowości

Strona: 1234

Nowość w zastosowaniu granitu

27.02.2015

GLASTONE- absolutna nowość w zastosowaniu granitu.

 

 

Wychodząc naprzeciw awangardowej myśli architektonicznej oraz innowacyjnym projektom prezentujemy Państwu GLASTONE- absolutną nowość w zastosowaniu granitu.

 

GLASTONE to modernistyczna technologia umożliwiająca zaszlifowanie granitu do  grubości  4 mm i przyklejenie go do szkła w grubości 1 cm . Produkt idealnie nadaje się do wykorzystania w projektach, w których lekkość ma kluczowe znaczenie. Ponadto technologia umożliwia podświetlanie GLASTONE potęgując jednocześnie naturalne piękno i niepowtarzalność kamienia.

 

GLASTONE o całkowitej grubości 14 mm odpowiada wadze granitu w grubości 1 cm dając nam pełną swobodę w projektowaniu go w miejscach, w których dotychczas byliśmy zmuszeni z kamienia zrezygnować. GLASTONE doskonale się sprawdza jako podświetlany sufit podwieszany, podświetlane ściany, ścianki działowe lub inne elementy ozdobne, blaty stołów, blaty łazienkowe czy okładziny ścian wind lub jachtów.

GLASTONE to granit o doskonalszych możliwościach niż kamień naturalny onyks, jest w swojej masie od niego lżejszy, a jednocześnie jest bardziej odporny na ścieranie i zużycie, daje możliwość zastosowania go na stopniach podświetlanych schodów ażurowych lub okładzin podłogowych.

 

GLASTONE w połączeniu z ciekawym projektem bez wątpienia podbije serca klientów i doda świeżości i klasy każdemu wnętrzu.

 

 

INNOWACJA W KOLEKCJI JAIPUR Stone Italiana

22.10.2014

Drodzy Klienci,

Na załączonych zdjęciach prezentujemy Państwu nowe wykończenie kwarcytów kolekcji Jaipur, które zastąpiło dotychczasowe.

W nowej kolekcji JAIPUR 14.15 znalazło się pięć kolorów Anis 14.15, Ginger 14.15, Pepper 14.15, Thyme 14.15, Vanilla 14.15. Powierzchnia kolekcji Jaipur 14.15 ma delikatniejsze fale/ umarszczenie oraz bardziej charakterystyczną strukturę powierzchni przypominającą wykończenie Rocface.

Jednocześnie informujemy Państwa, że dotychczasowe kolory kolekcji Jaipur są dostępne jedynie do wyczerpania zapasów magazynowych.Proszę o sprawdzenie bieżących zamówień i upewnienie się, że materiał jest dostępny w magazynie Galerii Kamieni.

NOWOŚCI W GALERII KAMIENI- Marmury i Onyxy

23.07.2014

Szanowni Klienci, chcielibyśmy poinformować, że od dziś dostępne są w naszym magazynie zupełnie nowe płyty marmurowe i onyxowe:

- marmur Grigio Orobico, powierzchnia polerowana, grubość 2 i 3 cm

- marmur Bianco Sivek, powierzchnia polerowana, grubość 2 cm

- marmur Statuarietto, powierzchnia polerowana, grubość 2 cm

- onyx Arco Fantasy, grubość 2 cm

- onyx Dragone Red, grubość 2 cm

 

NOWOŚCI W GALERII KAMIENI- GRANITY

23.07.2014

Szanowni Klienci, chcielibyśmy poinformować, że od dziś dostępne są w naszym magazynie zupełnie nowe płyty granitowe:

- granit INFINITY w wykończeniu szczotkowanym w grubości 3 cm

- granit Bianco Aveiro w wykończeniu polerowanym w grubości 3 cm

- granit Imperial Coffee w wykończeniu polerowanym w grubości 3 cm

- granit Magma Black w wykończeniu polerowanym w grubości 3 cm

 

Nowe kolory kolekcji polerowanej Stone Italiana

11.06.2014

Prezentujemy Państwu dwa nowe kolory, które dołączyły do kolekcji Stone Italiana polerowanych kwarcytów o drobnej ziarnistości- Noisette - jasny brąz oraz Sabbiamarina - jasny beż.

Możemy je rónież znaleść w kolekcji Cartapierta, w trzech możliwościach wykończenia powierzchni- polerowanym, Grain oraz Rocface.

Ponadto kolekcja Cratapierta została wbogacona o kolor Imperiale 05, dzięki czemu możemy zaproponować go Państwu w wykończeniu zarówno polerowanym, Grain jak i Rocface!

Strona: 1234

!!! PROMOCJA !!! Granit Bianco Aveiro

Nowa kolekcja CRAKEN

UMYWALKA MARMUR BIANCO ASIA

Aktualności

30.05.2018

26.04.2018

Copyright © 2008 "Galeria Kamieni" Najder i Luc Spółka Jawna. Wszelkie prawa zastrzeżone.
ul. Wodna 8, 97-221 Rokiciny - Kolonia, Tel: 044-719-57-39, Fax: 044-719-57-13

Powered by SINTE