Nowości

Strona: 1234

Nowości w Galerii Kamieni - Granity i Marmury

20.05.2015

Szanowni Klienci,

Chcielibyśmy zachęcić Państwa do obejrzenia nowości jakie mamy dostępne już w naszym magazynie:

- Nero Paradiso granit w wykończeniu polerowanym w grubości 2cm

- Brown Paradiso marmur w wykończeniu szczotkowanym w grubości 2cm

Kamieniarstwo Artystyczne

26.03.2015

Szanowni Państwo,

Dzięki nowoczesnej technologi maszyn CNC świadczymy usługi z zakresu kamieniarstwa artystycznego.

Oferujemy elementy dekoracyjne, płaskorzeźby (obrazy, dekory).

Poprzez profesjonalne zaprogramowanie maszyny możemy szybko, precyzyjnie i powtarzalnie wykonać elementy o różnych kształtach.

Nowość w zastosowaniu granitu

27.02.2015

GLASTONE- absolutna nowość w zastosowaniu granitu.

 

 

Wychodząc naprzeciw awangardowej myśli architektonicznej oraz innowacyjnym projektom prezentujemy Państwu GLASTONE- absolutną nowość w zastosowaniu granitu.

 

GLASTONE to modernistyczna technologia umożliwiająca zaszlifowanie granitu do  grubości  4 mm i przyklejenie go do szkła w grubości 1 cm . Produkt idealnie nadaje się do wykorzystania w projektach, w których lekkość ma kluczowe znaczenie. Ponadto technologia umożliwia podświetlanie GLASTONE potęgując jednocześnie naturalne piękno i niepowtarzalność kamienia.

 

GLASTONE o całkowitej grubości 14 mm odpowiada wadze granitu w grubości 1 cm dając nam pełną swobodę w projektowaniu go w miejscach, w których dotychczas byliśmy zmuszeni z kamienia zrezygnować. GLASTONE doskonale się sprawdza jako podświetlany sufit podwieszany, podświetlane ściany, ścianki działowe lub inne elementy ozdobne, blaty stołów, blaty łazienkowe czy okładziny ścian wind lub jachtów.

GLASTONE to granit o doskonalszych możliwościach niż kamień naturalny onyks, jest w swojej masie od niego lżejszy, a jednocześnie jest bardziej odporny na ścieranie i zużycie, daje możliwość zastosowania go na stopniach podświetlanych schodów ażurowych lub okładzin podłogowych.

 

GLASTONE w połączeniu z ciekawym projektem bez wątpienia podbije serca klientów i doda świeżości i klasy każdemu wnętrzu.

 

 

INNOWACJA W KOLEKCJI JAIPUR Stone Italiana

22.10.2014

Drodzy Klienci,

Na załączonych zdjęciach prezentujemy Państwu nowe wykończenie kwarcytów kolekcji Jaipur, które zastąpiło dotychczasowe.

W nowej kolekcji JAIPUR 14.15 znalazło się pięć kolorów Anis 14.15, Ginger 14.15, Pepper 14.15, Thyme 14.15, Vanilla 14.15. Powierzchnia kolekcji Jaipur 14.15 ma delikatniejsze fale/ umarszczenie oraz bardziej charakterystyczną strukturę powierzchni przypominającą wykończenie Rocface.

Jednocześnie informujemy Państwa, że dotychczasowe kolory kolekcji Jaipur są dostępne jedynie do wyczerpania zapasów magazynowych.Proszę o sprawdzenie bieżących zamówień i upewnienie się, że materiał jest dostępny w magazynie Galerii Kamieni.

NOWOŚCI W GALERII KAMIENI- Marmury i Onyxy

23.07.2014

Szanowni Klienci, chcielibyśmy poinformować, że od dziś dostępne są w naszym magazynie zupełnie nowe płyty marmurowe i onyxowe:

- marmur Grigio Orobico, powierzchnia polerowana, grubość 2 i 3 cm

- marmur Bianco Sivek, powierzchnia polerowana, grubość 2 cm

- marmur Statuarietto, powierzchnia polerowana, grubość 2 cm

- onyx Arco Fantasy, grubość 2 cm

- onyx Dragone Red, grubość 2 cm

 

Strona: 1234

!!! PROMOCJA !!! Granit Bianco Aveiro

MARMOREA - Stone Italiana

WIELKA WYPRZEDAŻ PŁYTEK !!!

Aktualności

14.08.2019

30.04.2019

Copyright © 2008 "Galeria Kamieni" Najder i Luc Spółka Jawna. Wszelkie prawa zastrzeżone.
ul. Wodna 8, 97-221 Rokiciny - Kolonia, Tel: 044-719-57-39, Fax: 044-719-57-13

Powered by SINTE