Nowości

Strona: 12345

MARMURY

10.05.2013

W Galerii Kamieni pojawiły się nowe propozycje kamieni naturalnych: marmur Fior Di Bosco, marmur Rushita, marmur Mercury Black, marmur Ocean Black/ Ardesia w wykończeniu satynowym, marmur Sea Pearl.

GRANITY

10.08.2010

W Galerii Kamieni pojawiły się nowe propozycje kamieni naturalnych: granit ASTERIX, granit Bellini, granit Bianco Antico, granit Blue Flower, granit Juparana Classico.

Kolekcja K-Stone - Stone Italiana

30.07.2012

Kolekcja K Stone jest dostępna w trzynastu różnych wariantach kolorystycznych i została stworzona w celu wzbogacenia wystroju wnętrza kuchni naturalnymi barwami. Stone Italiana stworzyło unikalną i niepowtarzalną kolekcję, w której każdy slab jest wyjątkowy. K Stone w całości jest wyprodukowana we Włoszech z najbardziej wyselekcjonowanych surowców i posiada certyfikat NSF 51 ( dopuszczający do kontaktu powierzchni z żywnością) oraz Greenguard ( dopuszczający do stosowania materiału w szkołach, szpitalach i miejscach żywienia zbiorowego). KSoul, KWork, KSpace, Kart, KLove, KLife KForest, KPurple, KGrey, KBrown, KBlue, KRose, KGold to kolory kolekcji, z których każdy występuje w wykończeniu polerowanym i Grain (lekko szczotkowany), są one interpretacją aktualnych trendów w wystroju domu i kuchni.

Zlewozmywaki Stone Italiana

27.10.2011

Zlewy U Design marki Stone Italiana wykonane są z konglomeratu kwarcowego, z jednego elementu (nie są klejone), mają zaokrąglone brzegi, co uniemożliwia zbieranie się brudu, osadu. Zlewy U Design zachowują wszystkie właściwości konglomeratu kwarcowego Stone Italiana- są bakteriostatyczne, wysoce odporne na nasiąkliwość i plamy mają wysoką odporność na rysowanie i uderzenia. W zestawie znajduje się armatura odpływowa, śruby i mocowanie oraz estetycznie wykonane zakończenie przelewu i sitko odpływowe. A wszystko to w wadze około 12 kg! Modele zlewozmywaków U Design: - 33.40 - 50.40 - 70.40

SLIM STONE - ABSOLUTNA NOWŚĆ W ZASTOSOWANIU KAMIENIA NATURALNEGO

21.02.2011

Slim Stone jest to technologia umożliwiająca zeszlifowanie dowolnego rodzaju kamienia naturalnego do grubości 4 mm i przyklejenie go do stopu aluminium z włóknem węglowym. Produkt ten idealnie nadaje się do wykorzystania w projektach, w których lekkość produktu ma kluczowe znaczenie. Technologia ta pozwala nam na zachowanie piękna naturalnego kamienia w wadze szkła 6mm. Nowa technologia Slim Stone znajduje doskonałe zastosowanie jako front meblowy, w wykończeniu wind a także jachtów i innych jednostek pływających oraz samolotów.

Strona: 12345

!!! PROMOCJA !!! Granit Bianco Aveiro

NOWOŚĆ !!!

WYPRZEDAŻ UMYWALEK KAMIENNYCH

Aktualności

11.08.2020

09.06.2020

Copyright © 2008 Galeria Kamieni. Wszelkie prawa zastrzeżone.
ul. Wodna 8, 97-221 Rokiciny - Kolonia, Tel: 608 665 039

Powered by SINTE