O firmie

Ostatnie realizacje

Galeria Kamieni S. J. jest spółką założoną na początku 2008 roku, celem postawionym przez pomysłodawców firmy było zaopatrywanie przedsiębiorstw zajmujących się handlem, obróbką bądź montażem kamienia naturalnego.

Zaczynając od płytek i slab Galeria Kamieni już na początku 2010 roku stała się dużą i dobrze prosperująca firmą, wspomaganą przez młody, ambitny personel. Nieustannie poszerzając swój asortyment staliśmy się poważną konkurencją dla wielu doświadczonych firm w regionie. Kolejnym krokiem w rozwoju Galerii Kamieni była decyzja o rozszerzeniu działalności firmy o kompleksowe usługi z zakresu kamieniarstwa budowlanego. Dzięki temu od listopada 2012 roku realizujemy zamówienia na blaty kuchenne, łazienkowe, schody, kominki, posadzki i parapety z kamieni naturalnych z całego świata. Będąc aktywnym w kreowaniu swojego wizerunku oraz podejmując współpracę z wieloma światowymi markami, ze swoim asortymentem dotarliśmy do najdalszych zakątków kraju. Jesteśmy firmą bazującą na doświadczeniu naszych pracowników, wspieramy się najnowocześniejszymi technologiami, podwyższamy standard obsługi klienta poprzez szkolenia oraz bierzemy czynny udział w targach branżowych w Polsce i Europie. Szybki rozwój Galerii Kamieni motywuje nas do jeszcze intensywniejszej pracy.

Naszą szeroką ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, którym oferujemy fachową obsługę i pomoc jak i do architektów, którzy w naszym magazynie znajdą inspirację do swoich projektów. Dysponujemy największym w regionie łódzkim magazynem płyt z granitu, marmuru, konglomeratu kwarcowego Stone Italiana, kwarcytuonyksów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

!!! PROMOCJA !!! Granit Bianco Aveiro

NOWOŚĆ !!!

WYPRZEDAŻ UMYWALEK KAMIENNYCH

Aktualności

11.08.2020

09.06.2020

Copyright © 2008 Galeria Kamieni. Wszelkie prawa zastrzeżone.
ul. Wodna 8, 97-221 Rokiciny - Kolonia, Tel: 608 665 039

Powered by SINTE