Porady

Strona: 1

Środek do czyszczenia powierzchni konglomeratu kwarcowego Stone Italiana - STONE CLEANER.

13.02.2014

CHEMIA KAMIENIARSKA STONE ITALIANA

 

STONE CLEANER – Preparat do czyszczenia i pielęgnacji wszystkich powierzchni konglomeratu kwarcowego Stone Italiana.

 Jest to neutralny środek do codziennej pielęgnacji i czyszczenia blatów kuchennych lub łazienkowych, podłóg i innych elementów z konglomeratu kwarcowego Stone Italiana. Posiada neutralne pH przez co może być stosowany na każdej powierzchni. Wzmacnia ochronę przed powstawaniem zabrudzeń.

Zastosowanie:

Spryskać  bezpośrednio na powierzchnię blatu, przetrzeć czystą ściereczką a następnie dokładnie spłukać czystą wodą. Pozostawić do naturalnego wyschnięcia.

1l preparatu pokryje 700-1000m2

Link do strony

Lekko kwaśny środek do czyszczenia powierzchni konglomeratu kwarcowego Stone Italiana - STONE TILE CLEANER.

13.02.2014

CHEMIA KAMIENIARSKA STONE ITALIANA

 

STONE TILE CLEANER – Preparat do czyszczenia i pielęgnacji  powierzchni konglomeratu kwarcowego Stone Italiana z wyłączeniem kolekcji z naturalną masą perłową (Lido, Pittiperla, Poloperla).

Jest to lekko kwaśny detergent służący do usuwania uporczywych plam oraz zabrudzeń po montażu. Przeznaczony jest do stosowania sporadycznie na powierzchniach konglomeratu kwarcowego Stone Italiana, nie należy stosować go na kolekcjach zawierających naturalną masą perłową ( Lido, Pittiperla, Poloperla).

Zastosowanie:

Należy nanieść bezpośrednio na powierzchnię konglomeratu kwarcowego 30% roztwór STONE TILE CLEARNER (1/3 Stone Tile Cleaner i 2/3 wody) pozostawić na 10 minut, następnie wyczyścić gąbką (można czyścić ostrą stroną zmywaka kuchennego), oraz bardzo dokładnie spłukać całą powierzchnię czystą wodą. Pozostawić do wyschnięcia.

Preparat należy stosować sporadycznie - po montażu blatu (aby usunąć wszelkie zabrudzenia wynikające z obróbki i klejenia elementów z konglomeratu kwarcowego), do usuwania uporczywych plam, zabrudzeń po remoncie i do odtłuszczania powierzchni blatu.

Po użyciu STONE TILE CLEANER na kolekcjach za nieregularną strukturą powierzchni (Grain, Jaipur, Lunare, StoneRoc)  należy dokładnie zabezpieczyć tą powierzchnię preparatem JAIPUR STONE PROTECTOR (zgodnie z instrukcją).

1l preparatu pokryje 15 – 30 m2 powierzchni

Link do strony

 

Środek zabezpieczający do konglomeratu kwarcowego Stone Italiana z nieregularną strukturą - JAIPUR STONE PROTECTOR

13.02.2014

CHEMIA KAMIENIARSKA STONE ITALIANA

JAIPUR STONE PROTECTOR – Środek zabezpieczający do  konglomeratu kwarcowego Stone Italiana, przeznaczony jest wyłącznie do stosowania na powierzchniach z nieregularną strukturą - Jaipur, Grain, Lunare i StoneRoc.

Produkt zabezpiecza powierzchnię przed powstawaniem plam, przed zabrudzeniami i śladami po dotyku oraz ułatwia ich późniejsze czyszczenie. Używamy go jedynie po uprzednim wyczyszczeniu powierzchni za pomocą STONE CLEANER lub STONE TILE CLEANER.

Wskazówki:

Powierzchnię wyczyścić 30% roztworem STONE TILE CLEANER (1/3 preparatu 2/3 wody), a następnie dokładnie spłukać. Na wysuszoną powierzchnię nanieść cienką warstwę JAIPUR STONE PROTECTOR używając bawełnianej szmatki; należy zwrócić uwagę aby rozprowadzać produkt równomiernie nie tworząc plam. Pozostawić produkt na kilka minut ( 10 min) a następnie równomiernie rozetrzeć powierzchnię czystą bawełnianą szmatką zbierając wszelkie pozostałości preparatu (blat nie powinien sprawiać wrażenia tłustego). Należy pozostawić zabezpieczoną powierzchnię do całkowitego wyschnięcia przez około 12 godzin ( przez noc) zanim zacznie się go używać. Przez pierwsze 4 dni po użyciu tego środka należy czyścić powierzchnię tylko za pomocą STONE CLEANER.

Preparatu nie należy stosować na powierzchniach w wykończeniu polerowanym.

1l preparatu pokryje 40-60 m2 powierzchni.

Link do strony

18.02.2014

W naszym magazynie znajdziecie Państwo pełną ofertę produktów marki TENAX - impregnaty do kamieni naturalnych (zrównież impregnat GEAR, który posiada certyfikat dopuszczający do kontaktu z żywnością według normy europejskiej 90/128 ECC), środki do czyszcenia i konserwacji powierzchni kamiennych oraz profesjonalne kleje i szpachlówki.

Strona: 1

!!! PROMOCJA !!! Granit Bianco Aveiro

NOWOŚĆ !!!

WYPRZEDAŻ UMYWALEK KAMIENNYCH

Aktualności

11.08.2020

09.06.2020

Copyright © 2008 Galeria Kamieni. Wszelkie prawa zastrzeżone.
ul. Wodna 8, 97-221 Rokiciny - Kolonia, Tel: 608 665 039

Powered by SINTE