Studia kuchenne

Ostatnie realizacje

Zapraszamy salony mebli kuchennych oraz producentów mebli kuchennych i łazienkowych do współpracy.

Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu kamieniarstwa budowlanego, wykonujemy i montujemy m.in. blaty z kamienia naturalnego, kompozytu kwarcowego Stone Italiana oraz TechniStone.

Oferujemy doskonałe warunki współpracy oraz warunki ekspozycyjne, w tej sprawie proszę kontaktować się z biurem Galerii Kamieni.

Galeria Kamieni jest generalnym dystrybutorem płyt z kompozytu kwarcowego Stone Italiana w Polsce,  utrzymujemy stałe stany magazynowe około 200 płyt tego materiału, ponadto minimum raz w miesiącu transportujemy z fabryki we Włoszech płyty kwarcytowe pod specjalne zamówienia.

Kwarcyt Stone Italiana szczególnie wyróżnia się spośród innych producentów kompozytów kamiennych tym, że w jego skład wchodzi wyłącznie wyselekcjonowany piasek kwarcowy stanowiący minimum 93% składu oraz spoiwo- żywica poliestrowa z pigmentem. Dzięki temu płyty kwarcytowe Stone Italiana cechuje bardzo duża odporność na brudzenie, absorpcję, ścieranie czy rysowanie. Istnieje jeszcze jeden powód, dla którego jest to idealny materiał do stosowania w kuchni - łatwość w konserwacji i utrzymaniu czystości zwłaszcza w częstym kontakcie z tłuszczami czy kwasami owocowymi, których nie sposób uniknąć podczas przyrządzania posiłków czy gotowania.

Zapraszamy zatem do zapoznania się z naszą ofertą i do odwiedzenia nas w Galerii Kamieni w Rokicinach!

 

 


 

 

 

Logowanie do panelu TOP GALERIA 

 

!!! PROMOCJA !!! Granit Bianco Aveiro

NOWOŚĆ !!!

WYPRZEDAŻ UMYWALEK KAMIENNYCH

Aktualności

11.08.2020

09.06.2020

Copyright © 2008 Galeria Kamieni. Wszelkie prawa zastrzeżone.
ul. Wodna 8, 97-221 Rokiciny - Kolonia, Tel: 608 665 039

Powered by SINTE